SRDCE BOJOVNÍKA


 Zázrak néní umět chleba kouzlit, zázrak to je umět chleba péct...

dospět k ušlechtilím hodnotám a ideálům, to chce také dávku odvahy...ale teprve tehdy když skutečně do věcí vstoupíte a začnete je realizovat...teprve tehdy začnete proměňovat vodu na víno...prostě tvrdou prací...já jsem dost často vnímán jako snílek a idealista...tuhle nálepku získávám za to, že vstupuji do situací do kterých se málokdo odváží...že tvořím věci, které jsou pro většinu lidí nedosažitelným snem a řešim problémy které jsou pro většinu nevyřešitelné...a tak často jsem nazíván naivním snílkem...budiž, neuráží mě to...ale když se na mě vytahuje nějaké rozmazlený princátko a nazívá mě sluníčkářem...mám chuť mu dát ochutnat kousek té syrové síly, kdy abych vydržel na své cestě musím procházet temná údolí a mrznout bez přístřeší v pekelných bouřích...a místo vděku, přijímat pohrdání a posměch...a přesto neztratit úsměv, radost, srdečnost, lásku, víru a chuť dál pokračovat...většinou nechám tyhle slepé ustrašené děti být a projdu....bohůžel jich potkávám 99% a jen občas potkám bytost která přede mnou smekne...té se také ukloním

23.2.2017


má kniha k zakoupení zde

více info zde


TO NEJCENNĚJŠÍ CO JSEM KDY OBJEVIL

Kdybych z toho všeho čím jsem do ted prošel a do teď se naučil, mohl světu sdělit pouze jednu věc...to nejcennější a nejsilnější co jsem ve svém životě objevil je - můj strážný anděl...a ostatní andělé jež nám pomáhají....každý má osobního anděla, který má obrovskou moc...může absolutně proměnit váš život..je to váš osobní strážce NON STOP kdykoliv ho můžete požádát ať vás přikryje do svých křídel...je to vaše buzola..která vám vždy ukáže správnou cestu.... je to prostě váš o...sobní kouzelný prsten princezny arabely....
....jen ...andělé nemají svobodnou vůli...jsou zde pouze pro nás...a prostě musí respektovat naší volbu...mají omezené kompetence zasahovat do vašich životů....v moment kdy ho - je začnete žádat ať zasahují...předávat jim otěže svých životů....budete svědky zázraků...když se jim jako lidé naučíme naslouchat...věřím že nejen se individuálně každý dostaneme do života našich nejhezčích snů a vizí....ale že to bude začátek ráje na zemi....a tak mluvte na svého anděla...dávejte mu úkoly...je zde proto...a činí ho to šťastným vám sloužit a pomáhat z vašeho života udělat krásnou realitu....váš anděl je přímá božská jiskra ve vašem životě...tedy váš mobil k tomu nejvyššímu a nejhlubšímu...a to non stop... no néní škoda toho nevyužívat?

3.1.2017

ŽIVOT

Život je lepší než pohádka...v pohádce furt jen čekáš jak věci dopadnou...kdežto v životě můžeš něco dělat...to že máme sny je úžasný...stále silněji si uvědomují jak pouhé nahlížení na sebe sama tak obrovsky určuje co a jak prožívám...že skutečně ráj a peklo je jen naše volba...tu sílu toho že žiji v tomhle krásným světě a mužem zde tvořit tak radostnou realitu...ten sen o probuzení lidské rodiny, která začne volit krásnější možnosti a to obrovské dobrodružství být součástí toho příběhu..a ten zázrak...to neskutečné..být živoucí existence...nekonečná nesmrtelná existence...omezená na jednu nedokonalou chybujicí individualní bytost...která skutečně žije...je prostě ...wau... ještě včera jsem byl nekonečný věčný bůh a ted si tu piju kávu a koukám se na svět lidskýma očima...

16.1.2017


JARNÍ BÁSEŇ


Jdu po stezce kde kamení padá na mé tělo a láme mi kosti,
jdu do kopce kde padá mi hlava ke spánku a chtěl bych zívat,
jdu vstříc hvězdám a nic mě nemůže zastavit.
Spatřil jsem padající hvězdu a to mě změnilo. Asi jsem dospěl. Tělo už néní mé vězení, stalo se z něj poznání. Poznání svobody v omezení, světla ve tmě, síle v soucitu...ani nevím kdy a jak se to stalo...ale stal se ze mě bojovník lásky...jdu po cestě kde kamení padá na mé tělo a láme mi kosti, jdu do k...opce kde padá mi hlava ke spánku a chtěl bych zívat, jdu vstříc hvězdám...po cestě potkávam anděli a učím se co je to láska...potkávam anděli a učím se milovat...potkávam démony a učím se milovat...potkávam lásku v mnoha podobách a učím se nesoudit...setkávam se z životem a učím se mu otevírat......žiju svůj život snů..v krvi v prachu beze strachu ...zmlácenej, zničenej a s křídli jdu jako tank ke svému cíli...řvu na konci světa z ostrých skal že néní nic proč bych jsem se vzdal..a ti co mi nevěří se ve mě mílí...umírám pod ranamy biče..padám do tvéh-tao klína v lásce a otevřen se srdce chtíče...rozpouštím se v lázni všehomíru...jsem život..zázrak ve vesmíru....kdyby svět byl černo bílý..to by bylo kafe jiný...jenže on je pořád..neřád...jako muška zlatá každou chvíly jiný....a tak žiju..směju se a raduju...někdy i tak běduji...tančím a hraju si...nadávám a proklínám...lítám kolem hvězd...je to krása tenhle svět...prostě jen otevřel jsem oči a začal jsem žít...nečekal jsem nikdy že se toho začne tolik dít....je to sranda tady s váma být...děkuji že mohu po tý stezce života, smrti, lásky, bolesti, hledání...výzev, vítěztví, příslibů, neskutečné krásy s vámi jít....a snad jednou dojít do  tvé náruče...přibít hvězdu na nebe a prožít s tebou to proč je tenhle svět stvořený...

20.3.2017

možnost zakoupení mnou vyrobeného lapače snů - více info zde