Pošetilost


Je pošetilé trávit život tím..že budeš řešit celosvětové problémy...zároveň o nic pošetilejší, než když si jich nebudeš všímat vůbec...člověk v podstatě ve všem musí najít tu správnou harmonii...myslet globálně..jednat lokálně...pak-li že budeš řešit celosvětové potíže a mezi tím ti schoří stodola, nebudeš mít čas hrát si se svým dítětem a  na své nejbližší...a zejména pak ani sám na sebe...tím světu moc neprospěješ...zároveň se zaměřit zase jen na to svoje a zbytek světa pos...lat k šípku...zase jdeš v kyvadlu do dalšího extrému....s tím jak se navyšují vibrace planety, bude stále více hodnotnější to čím vyplňuješ svou přítomnost...prostě detail v přítomnosti...kde tvoříš svůj malej kousek ráje a zároveň vnímáš své propojení a zodpovědnost z celým světem....

Momentálně se po světě tvoří nová velice efektivní síla...telepatická síť, lidí kteří chtějí změnu...Těch lidí co se snaží zachovat současný status a těmto změnám brání je pouhých cca 3% ....(zároveň jsou to ti nejmocnější a nebohatší bytosti na planetě) . Detajlním zušlechťováním svého života, realizováním svých osobních snů a pravidelným se propojováním s touto celosvětovou telepatickou sítí... silně pracuješ na nové realitě...jejíž součástí mohou být např. křišťálově čisté řeky....zrušení peněz....nové celosvětové uspořádání a řád... prostě zrod nové doby.

Tohle je můj kousek vesmíru...můj způsob jak se odřezávat z nefunkčního systému a přecházet do soběstačnosti...dělat co mám rád a přitom být užitečný....vaše podpora může pomoci v tvoření jedné z dalších svobodných bytostí, které pracují na těchto změnách a přitom žije radostný život.

www.nebesanazemi.webnode.cz
www.tichapoezie.webnode.cz

...............................................................
https://www.facebook.com/srdcemvsem/videos/490025437833928/

česká fb. skupina PLANETÁRNÍ MEDITACE

https://www.facebook.com/Planetární-Meditace-141186943217.../...

světová fb. skupina PLANETÁRNÍ MEDITACE

https://www.facebook.com/groups/337664366409116/?fref=ts

www.planetarnimeditace.webnode.cz


27.2.2017

napiš svůj názor

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek