Vaše názory a příběhy, sdílení moudrosti, setkání se zázrakem, tvoření inspirace pro ostatní.

Zde je prostor pro vaše názory, myšlenky, vize. Zejména mě pak zajímají vaše setkání z bohem ,absolutnem, setkání se zázrakem. Budu vám moc vděčný za vaše příběhy, kdy jste se například setkali z ANDĚLEM. Nebo mimozemšťany. Či s vámi komunikovalo nějaké zvíře, strom, kámen. Zajímavý sen, či jak jste se ve snu probudili. Jak jste opustili svoje tělo a ocitli se v astrálním vesmíru. Někde náhodně potkali osvícenýho mistra. Prožitek silného spirituálního prožitku, prozření, změna vědomí, zážitek skrze nějaký druh alternativní medicíny, prožitek kdy jste vnímaly energii, či nějak s energií pracovali a sdíleli zajímavou techniku z vaší zkušenosti. viděli auru, nahlédli za závoj všední reality.Také vaše příběhy o moudrosti..přímo ze života. Jako příběhy kdy jste se ocitli v nějaké zajímavé synchronicitě, lekci. Podělit se s námi o to jak s vámi komunikuje bůh. Zážitek z nějakého zajímavého rituálu. Zajímají mě i vaše prosté příběhy ze života, kde jste si uvědomili co je pro vás důležité. Můžete i napsat, naopak co vámi otřáslo. Setkání se stínem a temnotou. Tipy na na to, jak se chránit.*Návrh -inspirace*

 a) nebo si to můžete vyzkoušet. Vyražte na výlet a předem si řekněte, že neexistujou náhody, že vše co vás potká jsou lekce které k vám promlouvají. No a napište, jaká ta cesta byla a co  jste se na ní naučili. Jak vás universum poučilo. 

 Varianta b) vyražte se záměrem...jako např. požádejte svého strážného anděla o setkání s ním, či si přejte něco jednoduchého po cestě zažít .

varianta c) ponořte se do někaé meditace, či duchovní techniky..kde vědomě budete měnit své vědomí do Vyšších dimenzí, přijímat energii, či se budete chtít setkat se svým nějakým průvodcem, jako např. andělem.


********

Prostě zde je váš prostor ke sdílení vaší moudrosti a tvoření inspirace pro ostatní.


A nebojte se poslat dlouhý příběh. Když by se vám ho nechtělo vkládat sem. Můžete ho poslat na email -tichapoezie@seznam.cz a já sem váš přiběh vložím.

Poděl se o svou moudrost, svou zkušenost, svou jedinečnost.

vaše názory a příběhy

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek